Akrilik Protez Tırnak

Akrilik Protez Tırnak

akrilik protez tırnak
akrilik protez tırnak

Akrilik protez tırnak her zaman şık ve bakımlı görünmek isteyen bayanlar için son derece önemli olan akrilik protez tırnaklara ilgi oldukça fazladır. Özellikle kısa zaman içinde istenen görünüme ulaşmak ve uzun süre kullanabilmek gibi avantajları olması sebebi ile bu tarz işlemler hakkında hizmet veren güzellik merkezlerinin sayıları her geçen gün artmaktadır.

Akrilik malzemeden üretilen bu tırnaklar hiçbir cerrahi operasyona gerek kalmadan sadece basit bir yapıştırma işlemi ile kullanılmaya başlanmaktadır. Aynı zamanda maliyetinin oldukça uygun olması ve kısa zaman içinde uygulanabilmesi sebebi ile firmamız da bu tarz işlemler hakkında sürekli olarak talepler almaktadır.

Doğru Uygulama Akrilik Protez Tırnak

Güzelliklerine ve bakımlarına her zaman çok büyük önem veren bayanların değişmez tercihlerinden biri haline gelen akrilik protez tırnaklar doğru uygulandıkları takdirde ortalama olarak 90 günlük bir ömüre sahiptirler. Uygulama sırasında kullanılacak olan yapıştırıcı ve gerçek tırnakları koruma özelliği olan kimyasal maddeler kesinlikle insan sağlığına olumsuz bir etki göstermemektedir.

Bu maddeler gerçek tırnakların üzerine uygulandıktan sonra akrilik tırnak yapıştırılır ve ortalama 1 saat boyunca kuruması beklendikten sonra törpüleme ile istenen şekil verilip kullanıma başlanabilir. Tıpkı gerçek tırnaklar da olduğu gibi oje sürme veya törpüleme gibi işlemler de bu tırnaklara sorunsuz bir şekilde uygulanabilir.

Akıllı Protez Tırnak Uygulamalarında Büyük Deneyim

Her yaştan bayana kolayca uygulanabilen bu işlemler hakkında güvenilir ellerden hizmet almak isteyen kişiler diledikleri zaman Adana’da bulunan firmamıza gelebilirler. Dış görünümleri konusunda her zaman uzman desteği almak isteyen kişiler için değişmez bir adres haline gelen firmamız da tüm işlemlerimiz konunun uzmanları tarafından profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

Sizleri sıkıcı tırnak bakımlarından kurtarıp kısa zaman içinde istediğiniz görünüme ulaşmanızı sağlayacak olan akrilik tırnaklara sahip olmak için tek yapmanız gereken sadece bir telefon ile bize ulaşmak olacaktır. Size hizmetlerimiz hakkında gerekli tüm bilgileri verecek olan çalışanlarımıza merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. En sağlıklı ve kaliteli akrilik protez tırnak uygulamaları için güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız doğru yerde olduğunuzu bilmelisiniz.

Lazer epilasyon, protez tırnak, İpek kirpik ve kirpik lifting, Kalıcı makyaj, Cilt bakımı ve saç tasarım.

Tellidere mahallesi 72190 sokak no 13 kısmet apartman zemin kat Adana, Seyhan 01160

0541 892 5840 (0322) 606 39 09

Başa dön tuşu