Ayakta Protez Tırnak Uygulaması

Ayakta Protez Tırnak Uygulaması

ayakta protez tırnak uygulaması
ayakta protez tırnak uygulaması

Ayakta protez tırnak uygulaması birçok kişi ayak tırnaklarının görünümlerinden memnun olmaları veya bakımın zor olması sebebiyle artık ayakta protez tırnak uygulamasını tercih etmektedir. Bu uygulamalar da amaç ayak tırnaklarının her zaman istendiği gibi görünmesini sağlamak ve aynı zamanda zorlu bakım işlemlerindne kurtulabilmektir.

Ayakta Protez Tırnak Uygulamasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle sürekli olarak ayakkabıların içinde olması ve hava almaması sebebi ile ayak tırnaklarının daha kısa zamanda yıpranması tamamen normal bir durumdur. Bu sebeple son zamanlar da bu tarz işlemler hakkında yardım almak isteyen kişilerin sayıları sürekli olarak artmaktadır. Ayakkabının baskısına dayanabilmesi için mutlaka çok dayanıklı yapıştırıcılar ile yapılması gereken bu işlemlerde bakım zamanlarıda kesinlikle takip edilmelidir.

Genelikle bayanların daha çok tercih ettikleri ayakta protez tırnak uygulaması işlemlerin de ortalama kullanım süresi 90 gündür. Ancak bu süre içinde mutlaka periyodik bakım zamanlarına uymak ve işlemleri yapan kişilerin verdikleri bilgilere dikkat etmek gerekmektedir. Genellikle 1 veya 1,5 saat içinde tamamlanan bu uygulamalar da ayak tırnaklarına uyum sağlayacak şekiller de hazırlanan akrilik tırnaklar gerçek tırnakların üzerine güçlü yapıştırıcılar ile yapıştırılırlar.

Bu kimyasal maddeler sadece yapıştırma değil aynı zamanda gerçek tırnakları koruma özelliğine de sahiptir. Kimi zaman bu hizmetleri almak isteyen kişiler merdiven altı diye tabir edilen güvenilmez firma veya kişiler sebebi ile çok ciddi sorunlar yaşayabilmektedirler.

Ayak Tırnaklarınız Daha Bakımlı Olsun

Bu sebeple kesinlikle şok dikkatli olmak ve her zaman için işin uzmanlarından yardım almak gerekmektedir. Bu tarz işlemler hakkında gerekli tüm deneyime sahip olan firmamız Adana’da verdiği hizmetler ile artık birçok kişinin ilk seçimi haline gelmiştir. Sağlıklı ve bakımlı ayak tırnaklarına sahip olmak isteyen kişiler uzmanlarımız ile yapacakları görüşmelerden sonra kendileri adına en doğru adımları atabilirler.

Firmamızda kullanılan tüm ürünlerimiz en kaliteli ve en sağlıklı seçenekler arasından seçilmektedir. Aynı zamanda deneyimli uzmanlarımız müşterilerimiz için her zaman en son teknikleri kullanarak istenen sonucu kolayca almaktadırlar. Bu sebeple siz de ayakta protez tırnak uygulaması hakkında risk almamak için bizi seçin ve güzelliğinizi emin ellere emanet edin.

Lazer epilasyon, protez tırnak, İpek kirpik ve kirpik lifting, Kalıcı makyaj, Cilt bakımı ve saç tasarım.

Tellidere mahallesi 72190 sokak no 13 kısmet apartman zemin kat Adana, Seyhan 01160

0541 892 5840 (0322) 606 39 09

Başa dön tuşu