Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

kalıcı makyaj
kalıcı makyaj

Kalıcı makyaj son yıllarda bayanların en çok ilgi gösterdikleri işlemlerden biri olan kalıcı makyaj uygulamaları sayesinde artık bu işlemler için harcanan zaman çok aza iniyor. Özellikle çalışan bayanlar için tam bir işkence haline gelen makyaj işlemlerini ortadan kaldıran bu işlemler sayesinde artık gün içinde kendilerine daha çok zaman ayırabilen bayanlar aynı zamanda günün her saati aynı güzelliklerini korumanın keyfini de yaşayabilmektedirler. Uygulamanın kolay olması, yüksek bütçeler gerektirmemesi ve aynı zamanda işlemler sırasında kesinlikle acı veya ağrı gibi sorunlar olmaması sebebi ile bayanlar bu işlemler için sık sık kapımızı çalmaktadır.

Kaş, dudak veya kirpik gibi bölgelerin her zaman istenen şekilde görünmesini sağlayabilen bu uygulamalarımız da en sağlıklı ve en kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Birçok kişi kalıcı makyaj uygulamalarını dövme işlemleri ile karıştırmaktadır. Ancak bu işlemlerin birbirleri ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Kalıcı makyaj işlemlerin de kalıcılık süresi genellikle 2 ile 5 yıl arasında değişmektedir.

Kalıcı Makyaj Malzeme Kalitesi

Bu süre işlemler de kullanılan malzemenin kalitesine, uygulanan tekniğe veya cilt yapısına bağlı olarak değişebilmektedir. Bizler de kullandığımız teknikler de en kaliteli ürünler ve teknikler ile bayanlara yardımcı olarak elde edilen sonucun mümkün olduğu kadar uzun süre kalabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Bu tarz işlemler hakkında garantili hizmetler almak isteyen herkes gibi sizleri de en kısa zaman içinde firmamıza bekliyoruz.

Kalıcı Makyaj İle Kalıcı Güzellik

Deneyimli personellerimiz bayanların taleplerine en uygun makyajları kendilerine uygulayarak istedikleri sonucu almalarını sağlamaktadır. Kaş yapılarından memnun olmayan kişiler için uyguladığımız kaş konturu, gözlere istenen ifadeleri kazandırmak için uyguladığımız eyeliner işlemleri ve aynı zamanda daha dolgun dudaklar için yaptığımız dudak konturu işlemlerimiz ile siz de kısa zaman içinde istediğiniz görünüme sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Adana’da bulunan firmamız sayesinde artık makyaj sizler için bir sorun olmaktan çıktığı gibi aynı zamanda profesyonel hizmetler alabilmek için her istediğiniz de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de güzelliğinizden ödün vermemek ve her zaman göz alıcı bir görünüme sahip olmak için özel kalıcı makyaj uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Lazer epilasyon, protez tırnak, İpek kirpik ve kirpik lifting, Kalıcı makyaj, Cilt bakımı ve saç tasarım.

Tellidere mahallesi 72190 sokak no 13 kısmet apartman zemin kat Adana, Seyhan 01160

0541 892 5840 (0322) 606 39 09

Başa dön tuşu