Hakkımızda

Hakkımızda

Güzel ve bakımlı görünmek her zaman için bayanların en çok istedikleri şeylerden biridir. Bunun için çok büyük emekler veren veya çok ciddi harcamalar yapan milyonlarca bayan artık çok ciddi bir sektörün oluşmasını sağlamışlardır. Sayıları her geçen gün artan güzellik ve bakım merkezleri bayanların taleplerine cevap vermek ve onları istedikleri görünümlere ulaştırmak için sürekli olarak yeni hizmetler sunmaktadırlar.

Bu gelişen sektör içinde yerini almış olan firmamız da sahip olduğu deneyim ve olanaklar ile artık Adana ve çevresinde yaşayan birçok bayanın değişmez adresi haline gelmiştir. Her biri kendi alanların da uzmanlaşan deneyimli çalışanlarımız güzelliklerini ve bakımlarını bize emanet eden müşterilerimiz için en kaliteli hizmetleri sunmaya devam etmektedirler.

Bu alanda yaşanan tüm gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine en gelişmiş teknik ve ekipmanlar ile hizmetler sunan firmamız aynı zamanda en sağlıklı ürünleri kullanmaya özen göstermektedir. Bilinçsizce kullanılan malzemeler veya uygulanan teknikler sebebi ile çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilen bayanlar diledikleri zaman bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında gerekli tüm bilgileri alabilirler.

Cilt bakımından protez tırnak uygulamalarına kadar birçok işlem firmamız tarafından garantili bir şekilde yapılabilmektedir. İnsanların sağlıklarını hiçbir şekilde risk altına atmadan tüm detayları düşünerek verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde artık bayanlar çok daha bakımlı ve çok daha göz alıcı görünebiliyorlar.

Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veren ve bunun yanında hizmet kalitesinden asla taviz vermeyen firmamız dünya genelinde bu alanda yaşanan tüm gelişmeleri de yakından takip etmektedir. İsteyen herkesin kolayca ulaşarak faydalanabilecekleri hizmetlerimiz de müşterilerimizin istek ve beklentileri bizler için her zaman önceliktir. Son derece uygun fiyatlar ile verdiğimiz hizmetlerimiz de hem erkek hem de bayan müşterilerimiz için gerekli her adım büyük bir titizlikle atılmaktadır.

Kendilerini deneyimli ve uzman kişilerin ellerine emanet etmenin rahatlığını da yaşayabilen tüm müşterilerimiz her türlü işlem hakkında bize güvenebilmektedirler. Siz de en kısa zaman içinde bizimle iletişime geçin ve en son teknikler ile alacağınız hizmetlerden sonra kişisel bakımlarınızda istediğiniz sonuca ulaşın.

Lazer epilasyon, protez tırnak, İpek kirpik ve kirpik lifting, Kalıcı makyaj, Cilt bakımı ve saç tasarım.

Tellidere mahallesi 72190 sokak no 13 kısmet apartman zemin kat Adana, Seyhan 01160

0541 892 5840 (0322) 606 39 09

Başa dön tuşu