ipek kirpik

ipek Kirpik

ipek kirpik
ipek kirpik

ipek kirpik her zaman bakımlı ve gür kirpiklere sahip olmak isteyen bayanlar son zamanlarda ipek kirpik uygulamalarına çok ciddi bir ilgi göstermektedirler. Uygulaması kolay olan ve ortalama olarak 90 gün boyunca bayanları kirpik bakımlarından kurtaran bu işlemler de saf ipeklerden elde edilen kirpikler gerçek kirpiklere tek tek yapıştırılır.

ipek kirpik için genellikle 1 veya 2 saat süren bu işlemlerden sonra belli periyodlar ile bakımlarını yaptıran bayanlar kirpiklerini sorunsuz bir şekilde kullanabilirler. Bu tarz uygulamalar kesinlikle hijyenik ortamlar da ve uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ciddi sağlık sorunları yaşanabilir. Özellikle kirpiklerin yapıştırılması amacı ile kullanılan kimyasal ürünlerin kesinlikle orijinal ve kaliteli olmalarına özen gösterilmelidir.

ipek kirpik genellikle alerji veya benzeri sorunlara neden olmayan bu yapıştırıcılar kirpiklerin gerçek kirpikler ile bütün haline gelmelerine ve genel anlamda daha dolgun bir görünüm elde edilmesine olanak tanırlar. Kişiler de beklenmedik sorunların yaşanmaması için genellikle işlemlere başlamadan önce deneme amaçlı olarak birkaç adet kirpik yapıştırılır ve beklemeye başlanır.

Eğer alerji veya benzeri olumsuz durumlar oluşmaz ise işlemler tamamlanır. Genel makyaj işlemlerin de ciddi bir yeri olan kirpik bakım işlemleri için zaman harcamak istemeyen birçok bayan artık garantili ipek kirpik  seçeneğini tercih etmektedirler. Özellikle kalıcı ve göz alıcı bir görünüm sağlaması bu ilginin halen artmasına neden olmaktadır.

ipek Kirpikler İle Herkesin Dikkatini Çekin

Uzun zamandan bu yana Adana’da verdiği güzellik ve bakım hizmetleri ile artık birçok bayanın değişmez adresi haline gelen firmamız ipek kirpik kullanmak isteyen bayanlardan da yoğun ilgi görmektedir. Bu işlemler de uzman olan çalışanlarımız bayanların istedikleri sonuçları kısa zaman içinde alabilmeleri ve istedikleri görünümlere ulaşabilmeleri için kendilerine yardımcı olmaktadırlar.

ipek Kirpik ile Güzelliğinize ekstra güzellik

Sahip olduğu deneyim ile bayanların çok daha bakımlı ve çok daha güzel görünmeleri için kendilerine her türlü bakım işlemleri için yardımcı olan firmamız hizmet kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir. Siz de kirpik bakımı konusunda garantili hizmetler almak ve özellikle ipek kirpik uygulamaların da promosyon desteklere ulaşmak istiyorsanız sizleri de en kısa zaman içinde firmamıza bekliyoruz.

Lazer epilasyon, protez tırnak, İpek kirpik ve kirpik lifting, Kalıcı makyaj, Cilt bakımı ve saç tasarım.

Tellidere mahallesi 72190 sokak no 13 kısmet apartman zemin kat Adana, Seyhan 01160

0541 892 5840 (0322) 606 39 09

Başa dön tuşu