Adana protez tırnak

Oval protez tırnak

Oval Protez Tırnak

Günümüzde hem her el yapısına uyum sağlaması hem de doğal durması sebebiyle en çok tercih edilen ve talep gören tırnak tipi oval protez tırnaktır. Oval protez tırnak, her tip protez uygulama ile elde edilebilen bir manikür tipidir. Görüntüsünün doğallığı kadar, şeklinin korunması ve tazelenmesi de oldukça kolaydır. Özellikle biraz toplu ve enine geniş el ve parmak yapısına sahip olanlar için oval tırnaklar en doğru manikür biçimidir. Bu şekilde tırnaklara sahip olmak, parmaklarınızı uzun ve zarif gösterecektir.

Protez tırnak yapımını engelleyen faktörler var mıdır?

Çok belirgin bir faktör yoktur diyebiliriz. Tırnak protezi çeşitleri, uygulama tipi ve kullanılan materyale göre sınıflandırılmaktadır. Uygulamanın her türlüsü ihtiyaç ve imkanlar doğrultusunda uzunluk, kısalık, sivrilik, ovallik çeşitleri doğru belirlenip uygulandığı sürece bir sakıncasız ve rahattır. Tırnak yapısının elverişli olması, günlük hayatta ve iş hayatında ellerin kullanımına engel olmaması gibi etkenler göz önüne alınsa da, tırnak yapımı hemen herkes için uygun bir uygulamadır. 

Eğer kişi telli bir enstrüman çalıyorsa, uzun ve sivri tırnak yapımı uygun olmayacaktır. Ama tırnak yapısı bozukluğu ya da benzeri bir estetik rahatsızlık bulunuyorsa, uygun yöntem seçilerek kısa ve düz yapıda bir tırnak uygulanabilir.

Özellikle küçük bebekleri olan anneler, uzun saatler klavye kullanan kadınlar gibi örnekler de uzun tırnak tavsiye edilmeyen kesimler arasındadır. Bu tarz durumlarda kısa, düz ya da oval tasarımlar uygun olacaktır.

Birçok alanda olduğu gibi, adana güzellik Salonu olarak protez tırnak konusunda da iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. En kaliteli ürün ve cihazlarla sağlıklı koşullarda yapılan uygulamalar ile en iyi sonuçları elde etmekte ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. Tüm kalıcı tırnak yöntemleri ve fiyatları hakkında bilgi ve randevu almak için bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!
Kapalı