Adana ipek kirpik

3d ipek kirpik

3D İpek Kirpik

3d ipek kirpik uygulaması, kişinin daha canlı, diri, kalın ve uzun kirpiklere sahip olmak için yaptırdığı bir kirpik bakımı işlemidir. Hollywood filmlerinde başrol yıldızlarına uygulanan ve kirpikleri daha güzel gösteren 3d ipek kirpik uygulamasını, artık herkes yaptırabilir. İpek kirpik ve 3d ipek kirpik arasındaki fark, kadınların en çok merak ettiği sorudur. İpek kirpik, kirpiklere uygulanan gerçek kirpik desteği ile kirpiklerin daha ince bir görünümde olması halidir. Kirpik kılları, ince ve uzun bir şekildedir.

Yani ipek kirpikler, takma kirpik olarak özel bir yapıştırıcı ile kirpik ucuna yapıştırılan bir işlemdir. 3d ipek kirpik uygulaması ise, boyutu daha uzun olan ve sık aralıklarla yerleştirilen, kalın bir kirpik görüntüsüne sahip olmanızı sağlayan bir işlemdir. İpek kirpikte maskara kullanmanız gerekecektir. Eğer daha kalın kirpik isterseniz, 3d ipek kirpik işlemi tam size göredir. 3d ipek kirpikte ise, kalın, daha siyah ve dolgun bir kirpik görüntüsü oluşacağından hem maskara kullanmanıza gerek kalmayacak hem de Türkan Şoray’ın kirpiklerine sahip olabileceksiniz.

3D İpek Kirpik Uygulaması

3d ipek kirpikleriyle işlem yaptırdığınızda, üç boyutlu takılan bu kalın kirpikler, sizin kirpiklerinizin arasına koyulacağından doğal bir görüntü oluşacaktır. Kalıcı, daha siyah kirpiklere sahip olmak isteyenler için ideal bir uygulamadır. Bu uygulamayla maskara ihtiyacınız kalmayacağından, makyaj ürünlerinizden tasarruf da edebileceksiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, 3d ipek kirpik uygulaması eğitimi almış, bu konuda uzman kişilerden destek almanız daha iyi olacaktır. Aksi takdirde, kirpiklerinize zarar verebilir ve kirpiklerinizi yıpratabilirsiniz. Güzellik uzmanı yardımıyla 3d ipek kirpik işlemini yaptırmanız, hem daha kalıcı hem daha güvenli olacaktır. 3d ipek kirpik uygulamasının yapılma aşamaları şunlardır:

 • Kirpikler ilk olarak, klinik bir ortamda güzellik uzmanı tarafından iyice temizlenir.
 • Gözlerin altına bantlar, göze zarar vermeyecek şekilde yapıştırılır. Sabır ve dikkat isteyen bir iştir. Profesyonel destek, son derece önemlidir.
 • Müşterinin yüzünün ifadesi, cildinin yapısı ve kirpik durumuna göre herkese yapılan işlemler farklılık gösterecektir. Herkesin cildi nasıl farklıysa, kirpiklerinin yapısı da farklıdır. Bu da ek işlem yapılmasını gerektirecek durumlar ortaya çıkartabilir.
 • İşlem sırasında müşterinin göz formu ve kirpik kalınlığına göre hareket edilir.
 • Kirpikler tek tek sırasıyla ayrılır ve 3d ipek kirpikler takılmaya başlanır.  
 • Müşterinin cilt tipine uygun bir yapıştırıcı seçilerek, 3d ipek kirpikleri yapıştırılır.
 • Kirpikler, kirpik kurutma cihazı ile iyice kurutulur.
 • Kirpikler, özel tarağıyla taranır ve yapıştırma işleminin kontrolü yapılır.
 • Göz bantları çıkartılır ve müşteri gözlerini açar.
 • İşlem sonunda maskara sürmüş gibi doğal kirpikleriniz olacaktır.
 • İşlem sonrası 48 saat boyunca kirpiklere hiçbir işlem uygulanmamalıdır.

Kirpikleriniz için, göz bantlarının doğru yapıştırılmasından kirpik uzunluklarının aynı yöne bakması ve aynı uzunlukta olmasına kadar yapılacak tüm işlemler, dikkatli bir şekilde özen gerektirir. 3d ipek kirpik uygulaması, yaklaşık 45 dakika ile 1,5 saat arasında değişiklik gösteren bir işlemdir. Aylık olarak kirpik bakımı işleminizi yaptırırsanız, 3d ipek kirpiklerinin kalıcılık süresini uzatırsınız. 3d ipek kirpiklerinizi uzun süre muhafaza etmek ve kalın, dolgun kirpiklere sahip olmak için yaptıracağınız 3d ipek kirpik işlemi hakkında, ayrıntılı bilgi almak için adana güzellik salonumuzdan bizimle iletişime geçiniz.

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!