Adana ipek kirpik

ipek kirpik çeşitleri

İpek Kirpik Çeşitleri

ipek kirpik çeşitleri
ipek kirpik çeşitleri

Farklı ipek kirpik çeşitleri ile her zaman güzel ve bakımlı görünebileceklerini bilen bayanlar bunun için öncelikle kendilerine en uygun olan kirpik modeline karar vermelidirler. Özellikle yüz ifadesine uygun ve yüz hatlarına uyum sağlayacak bir kirpik ile çok hoş sonuçlar alınabilir. Adana’da bulunan firmamız da bizde bayanların bu konuda taleplerine en uygun kirpik modelleri ile cevap verip kısa zaman içinde istedikleri sonuçları alabilmelerine yardımcı olmaya devam ediyoruz. Firmamız da kullanılan başlıca kirpik modelleri şunlardır;

Tekli İpek Kirpik

Doğallıktan yana olan kişiler için idealdir. Tek bir kirpiğe tek bir tel takılır ve doğal görünüm elde edilir.

3D İpek Kirpik

Dip kısmı birleşik ancak uca doğru 3’e bölünen kirpik modelidir. Yoğunluk ve şekil verilebilir.

6D İpek Kirpik

Abartıyı ve gösterişi seven kişiler için kullanılmaktadır. Dip kısmından uca doğru 6’ya bölünür ve ortaya ilginç bir sonuç çıkar.

Russianvolume İpek Kirpik

İnce ve narin bir görünüme sahiptir. Bu modeller de kullanıcılar cımbız yardımı ile istedikleri kadar eğim verebilirler. Hem doğal hem de gösterişli bir görünüm elde edilebilir.

Taşlı İpek Kirpik

Bu kirpik modelleri diğerleri gibi gözün tamamına takılmaz. Diğer kirpik modellerinden biri uygulandıktan sonra taşlı kirpikler son kısma 1 veya 2 adet olarak takılır. Ortaya çok hoş bir sonuç çıkar.

Renkli İpek Kirpik

İster gözün tamamına ister bir kısmına uygulanabilir. Işık yansıması ile gözün farklı bir renkte görünmesini de sağlayabilir.

Tüm bu kirpik modelleri hakkında bilgi almak veya uygulamak isteyen kişiler diledikleri zaman firmamız ile iletişime geçebilirler. Özellikle Adana ipek kirpik çeşitleri hakkında sorun yaşamadan hizmet almak isteyen herkesi firmamıza bekliyoruz.

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!