Adana ipek kirpik

6d ipek kirpik

6D İpek Kirpik

6d ipek kirpik uygulaması, kirpiklere diplerden takılan ancak ekleme yerleri görülmeyen, doğal duran ve çok ince, altılı şekillerde takılan bir kirpik bakımı uygulamasıdır. Ekstra hacimli bir görüntü sağlayan 6d ipek kirpik işlemi, son derece doğal bir kirpik görüntüsü verir. Güzelliğine önem veren kadınların, kirpik şekillerinin hacimli ve ekstra dolgun olması çok önemlidir. Her kadının bildiği gibi, güzel, çarpıcı bakışlar etkileyici bir kirpik ve kaş şekli ile olur.

Bakışlarımız, güzelliğimizi şekillendirir. 6d ipek kirpik uygulaması, çok daha yoğun, ekstra dolgunluk seven, abartılı kirpikleri beğenen kişiler için ideal bir kirpik bakımıdır. 6d ipek kirpikler, ekstra yoğun hacimli kıllardan ve ipek kirpiklerden yapılır. Siz de 6d ipek kirpik uygulamasını yaptırarak, abartı kirpiklere ve muhteşem bakışlara sahip olabilirsiniz.

6D İpek Kirpik Uygulaması

6d ipek kirpik işlemi, uç kısımda 6 kıl olan ipek kirpiklerin dikkatlice kirpiklere yapıştırılması işlemidir. Kirpiklerin zarar görüp görmeyeceği konusu, kadınlar tarafından en çok sorulan sorulardan biridir. Hayır, kirpikler hiçbir şekilde zarar görmez ve doğal bir kirpik görüntüsü verir. Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle, güzellik sektöründe öyle bakım uygulamaları çıktı ki, artık kirpikleri az olan kişiler bile aşırı abartı kirpik seviyorlarsa, bunu kalıcı olarak yaptırabilme şansına sahipler. 6d ipek kirpik işleminin yapılması aşağıdaki gibi olmaktadır:

  • Kirpikler temizlenir ve yapıştırıcı öncesi kirpiğe baz yani primer uygulanır.
  • Kirpikler tek tek ayrılıp, 6 kıl şeklinde ipek kirpikler, doğal kirpiklerimizin arasına yapıştırılarak yerleştirilir.
  • Özenle 6’lı kıl şeklindeki ipek kirpikler sırayla yapıştırılır.
  • Kirpikler, kirpik kurutma cihazı ile kurutulur.
  • Kirpik tarağıyla kirpikler taranır. 

1,5 ya da 2 saat içinde 6d ipek kirpik uygulamasını yaptırabilirsiniz. 6d ipek kirpik işlemi sonrasında dikkat edilecek noktalar şunlardır:

  • İşlemi yaptırdıktan sonraki 48 saat içinde kirpiklere su değdirmemeli, hiçbir ürünü kirpik üzerine sürmemelisiniz. 
  • 3 haftada bir kez kirpik bakımlarınızı yaptırırsanız, 6d ipek kirpiklerinizi kalıcı olarak 4 ya da 5 ay boyunca kullanabilirsiniz. 
  • Amatör bir yerde 6d ipek kirpik bakımı yaptırırsanız, kirpiklerinizde kalıcı hasarlara sebep olursunuz. Profesyonel destek alarak, güzellik uzmanlarının yardımıyla 6d ipek kirpik işlemini yaptırmanız daha sağlıklı, kalıcı ve güvenli olacaktır.

6d ipek kirpik işlemiyle beraber bakışlarınız daha anlamlı olmakta ve gözleriniz daha dikkat çekici hale gelmektedir. Bakışlarınızdaki inanılmaz değişimi, kendi gözlerinizle göreceksiniz. Ekstra hacimli kirpiklere sahip olacağınızdan, maskara sürme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz. adana güzellik salonumuzdan 6d ipek kirpik işlemiyle ilgili tüm sorularınızı, bizimle iletişime geçerek cevaplandırabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!