Adana ipek kirpikçalışmalar

kaşmir kirpik

Kaşmir Kirpik

kaşmir kirpik
kaşmir kirpik

Son zamanlar da ipek kirpiklerin yerini alan ve gerçeğe en yakın görünüm ile mükemmel kirpik görünümlerinin ortaya çıkmasını sağlayan kaşmir kirpikler firmamız tarafından da sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Özel polimer teknolojisi ile üretilen bu kirpikler ortalama olarak 7 ile 15 mm boya sahiptir. Göz kapağında yer alan gerçek kirpiklere özel kimyasal malzemeler ile yapıştırılan bu kirpikler diğer kirpik modellerine göre daha yumuşak ve daha dayanıklıdır.

Doğal olarak kullanım süreleri de oldukça farklıdır. Şekillerinden dolayı gerçek kirpiğe çok daha sağlam tutunmaları sayesinde daha kolay şekil alabilen kaşmir kirpikler özellikle kirpik bakımları konusunda sorun yaşayan veya makyaj işlemleri için zaman ayırmakta zorlanan bayanlar için birçok önemli avantajı beraberinde getirmektedir.

Kaşmir Kirpikler İçin Doğru Adres

1 – 2 saat gibi bir süre içinde uygulanabilen ve bakımları zamanında yapıldığı takdirde en az 6 ay boyunca bayanlara istedikleri sonucu sunan bu kirpikler uzmanlar tarafından doğru malzemeler ile uygulanmalıdırlar. Sentetik ve insan sağlığına zararı olmayan yapıştırıcılar kullanılarak hızlı bir şekilde istenen sonuçlar alınabilir. Hafif ve kıvrık yapısı ile bayanlara varlığını dahi hissettirmeyen kaşmir kirpikler de bakım işlemleri çok titiz bir şekilde yapılmalıdır.

Doğal görünen kıvrık ve dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen birçok bayan sürekli olarak firmamıza gelerek bizlerden Adana kaşmir kirpik hizmetlerimiz hakkında yardım almaktadırlar. Deneyimli uzmanlarımız bayanların tercihlerine ve yüz yapılarına en uygun kirpikleri kısa zaman içinde hazırlayarak uygulayıp kullanımlarına sunmaktadırlar. Bu kirpiklerin ipek kirpiklere göre bir diğer avantajı da daha kıvrık olmaları ve aynı zamanda daha uzun olabilmeleridir. Tüm bayanlar gibi siz de her zaman bakımlı ve hoş kirpiklere sahip olabilmek için Adana kaşmir kirpik kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu