Adana kirpik liftingçalışmalar

Kirpik lifting nedir

Kirpik Lifting Nedir?

kirpik lifting nedir
kirpik lifting nedir

Kirpik lifting nedir bu konuda merak edilen tüm konular bu kategoride. Bayanların en çok önem verdikleri güzellik ve bakım işlemlerinden biri olan kirpik lifting uygulamaları hem istenen yüz ifadesi hem de bakışlar için çok önemlidir. Doğru bir şekilde uygulandıkları takdirde ortaya çok hoş sonuçların çıkmasını sağlayabilen bu uygulamalar da işlemler adım adım yapılmalı ve özellikle kullanılacak olan tüm malzemeler orijinal olmalıdır. Aksi takdirde ortaya beklenmedik sağlık sorunları çıkabilir.

İpek veya benzeri malzemelerden üretilmiş olan kirpikler gerçek kirpik tellerine tek tek yapıştırılır. Bu aşamadan sonra ortalama 3 defa ard arda uygulanacak olan ve görevi kirpikler de tam bir yapışma sağlamak olan solüsyonlar sayesinde 1 saatlik bir çalışma ile kirpikler de istenen sonuçlar elde edilebilir. Daha sonra belirli aralıklar ile yapılacak olan bakım işlemleri sayesinde en az 3 ay boyunca kirpikler de istenen görünümleri elde etmek mümkün olacaktır. 

Kirpik Lifting Uygulamaları İle Güzelliğinizi Garanti Altına Alın

Adana kirpik lifting uygulamalarımız da bizler de müşterilerimizin beklentilerini en kısa zaman içinde karşılamak ve kendilerine herhangi bir sağlık sorunu yaşatmamak için tüm adımları dikkatli bir şekilde atıyoruz. Özellikle alerjik veya benzeri bir sorun olmaması için gerekli tüm tedbirleri alan uzmanlarımız müşterilerimize işlemlerden önce gerekli tüm bilgileri vermektedirler. İşlemlerin kalıcı olması ve aynı zamanda uzun ömürlü olarak kalabilmesi için öncelikle bakım işlemlerinin düzenli ve doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir.

Bu konuda müşterilerimize gerekli tüm bilgileri veren uzmanlarımız  aynı zamanda kullandıkları kaliteli ve sağlıklı malzemeler ile de her zaman için sağlıktan ödün vermemektedirler. Uygulama sırasında kullanılan yapıştırıcı ürünlerin kesinlikle göz ile temas etmemesi gerekmektedir. Bu sebeple işlemleri yapan kişiler kesinlikle gerekli deneyimlere sahip olmaları gerekmektedir. Bu kirpikler üzerinde normal makyaj veya kıvırma uygulamaları kolay bir şekilde yapılabilir.

Ancak bu işlemler de son derece dikkatli olmak ve sert hareketlerden kaçınmak gerekmektedir. Her zaman kıvrık ve bakımlı kaşlara sahip olmak isteyen bayanlar bu işlemler için diledikleri zaman bizimle iletişime geçebilirler. Uzmanlarınız kirpik lifting nedir veya bu işlemler ne kadar sürer gibi sorular verdikleri yanıtlar ile her zaman için beklentileri karşılamaktadırlar.

Kaşmir kirpik, vizon kirpik ve kirpik lifting hakkında tüm merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu