Adana kirpik liftingçalışmalar

Kaş lifting

Kaş Lifting

kaş lifting
kaş lifting

Kaş lifting nedir nasıl uygulanır kalıcı makyaj uygulamaların da en çok yapılan işlemlerden biri de kaş lifting işlemleridir. Birçok kişi kaş yapılarından memnun olmadıkları için farklı teknikler ile sonuç almaya çalışırlar. Uzman kişilerce uygulanan bu teknik ise en az 3 ay boyunca istenen kaş yapısına sahip olmayı mümkün kılar. Bu işlemler uzun zaman profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Adana ve çevresinde yaşayan birçok kişiye yardımcı olmuştur.

Adana kaş lifting işlemlerimiz de öncelikle müşterilerimize yapılacak olan işlemler hakkında detaylı bir bilgi verilmektedir. Daha sonra uzmanlarımız müşterilerimizin kirpiklerinin dip bölgelerine ped yapıştırıp tüm kaş kıllarını da tek tek bu pede yapıştırmaktadırlar. Bu sayede kaşların kalkık ve kıvrık bir görünüme sahip olmaları sağlanmaktadır. Ancak bu görünümün sürekli olması kaşlara sürülen özel solüsyonlar sayesinde olmaktadır.

Kirpik solüsyon işlemleri de 3 ayrı aşamada yapıldıktan sonra kirpikler renk ve hacim kazanmaktadırlar. Genellikle 40 dakika süren bu işlemlerden sonra en az 3 ay boyunca kaş yapısı korunmakta ve insanlar istedikleri bakışlara sahip olabilmektedirler. Bu tarz işlemler de doğal olarak dikkat edilmesi gereken bazı önemli kurallar vardır. 

Kaş Güzelliğiniz Emin Ellerde

Örneğin kullanılan tüm ürünlerin tamamen orijinal olmasına dikkat etmek ve aynı zamanda işlemlerden önce alerjik testleri yapmak son derece önemlidir. Bunun yanında kullanılan solüsyon ve yapışkanların kesinlikle göz ile temas etmemesi gerekmektedir. Bu sebeple işlemler doğru ortamlar da ve doğru kişiler tarafından yapılmalıdır. Adana da verdiği hizmetler ile artık birçok bayan için değişmez adres haline gelmiş olan firmamız da bu konuda son derece hassas bir şekilde hareket etmektedir. Kaş lifting uygulama işlemleri kadar aynı zamanda bakım işlemleri ile de müşterilerinin yanında olan firmamız özellikle bayanlar tarafından çok ciddi bir ilgi görmektedir.

İşinin ehli olan birçok uzmandan meydana gelen kadromuz profesyonelce verdikleri hizmetler ile müşterilerimizin her zaman istedikleri sonuçları alabilmelerine olanak tanımaktadırlar. Siz de kaş yapınız da istediğiniz sonucu almak ve tarzınızı herkese göstermek istiyorsanız dilediğiniz zaman Adana kaş lifting hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu