Adana kalıcı makyajçalışmalar

Kalıcı eyeliner

Kalıcı eyeliner

kalıcı eyeliner
kalıcı eyeliner

Kalıcı eyeliner işlemi daha belirgin ve iri görünen gözlere sahip olmak için yaptırılan bir işlemdir. İşlemin kalıcılığı genelde 2-3 yıl civarındadır. Makyaja alerjisi olan veya gözü çok hassas olan kişiler için oldukça uygun bir yöntemdir. Uygulama öncesi lokal anestezi kremleri kullanılması sebebiyle acı hissedilmemektedir. 

Kalıcı makyaj uygulamalarında kullanılan organik ve insan sağlığına zararı bulunmayan boyalar kalıcı eyeliner işleminde de kullanılmaktadır. Makyajın uygulandığı bölgenin önemli bir bölge olmasından dolayı kişilerin bazı çekinceleri olmaktadır. Eyeliner uygulaması öncesinde göz çevresi tamamen dezenfekte edilerek, makyaj kalıntıları ve kirler tamamen ortadan kaldırılmaktadır.

Ardından kullanılacak olan renge karar verilerek hazırlıklar tamamlanmaktadır. Uygun olan iğne uzman tarafından seçildikten sonra işlem başlar. Uygulama bittikten 1-2 saat sonraya kadar eyeliner uygulaması yapılan bölgeye su temas etmemesine özen gösterilmeli ve bölge güneşten korunmalıdır.

Kalıcı eyeliner uygulaması sonrasında göz kapağında veya göz çevresinde hassasiyet hissedilmesi normaldir. Bu, yapılan işleme karşı deri tarafından verilen doğal bir tepkidir. İşlemler bir uzman tarafından yapılmış ise bu yan etkiler maksimum 24 saat içerisinde yok olmaktadır. Kalıcı makyaj uzmanınız, uygulama sonrası nasıl bakım yapacağınızı size anlatmaktadır. İşlem sonrası söz konusu bölgeye gerekmedikçe dokunulmamalı, uzmanınız tarafından kontrol randevusu talep edilmesi durumunda bu kontrollere mutlaka gitmeniz gerekmektedir.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu