Adana kalıcı makyajçalışmalar

Dudak renklendirme

Dudak renklendirme

dudak renklendirme
dudak renklendirme

Kalıcı makyaj uygulamaları arasında oldukça popüler bir yöntem olan dudak renklendirme işlemi solgun dudaklara sahip kişiler için oldukça uygundur. Bu uygulama sonrası dudaklar oldukça canlı, parlak ve doğal görünmektedir. Oldukça kolay ve lokal anestezi kullanıldığı için acısız olan bu uygulama ile kişiler ortalama 3 yıl canlı ve renkli dudaklara sahip olabilmektedir.

Dudak renklendirme işlemi 3 farklı şekilde yapılmaktadır. Uygulama yaptıracak olan kişinin şikayetçi olduğu konuya göre belirlenen metotlar genel olarak şöyledir;

  • Dudak kontürü renklendirme
  • Dudak içi renklendirme
  • Tam dudak renklendirme

Muayene sonrasında kişinin isteği baz alınarak uygulanacak olan yöntem belirlenmekte ve işleme başlanmaktadır. Birçok kişi bu uygulamayı daha genç ve canlı bir görünüme sahip olmak için yaptırmaktadır. Özellikle ilerleyen yaşlarda dudak renginin soluklaşması ve dudak yapısının kötü bir görünüme sahip olması, kişileri dudak renklendirme işlemine yöneltmektedir.

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!