Adana ipek kirpikçalışmalar

ipek kirpik uygulaması

ipek Kirpik Uygulaması

ipek kirpik uygulaması
ipek kirpik uygulaması

ipek kirpik uygulaması hakkında, son yıllar da birçok bayan tarafından kullanılmaya başlanan ipek kirpik uygulaması işlemleri kısa zaman içinde doğal ve göz alıcı kirpiklere sahip olmayı mümkün kılmaktadır. Uygulaması ve kullanılması son derece kolay olan bu ürünler ile bayanlar kirpiklerin de memnun olmadıkları görünümlerden kolay bir şekilde kurtulup her zaman hayalini kurdukları uzun ve kıvrık kirpik görünümüne sahip olabilirler.

Adana güzellik doğal ipek kirpik uygulaması

Dayanıklı akrilik veya jel malzemelerden üretilen ipek kirpiklerin her biri gerçek kirpik kıllarına tek tek yapıştırılmaktadır. Ancak kişilerin herhangi bir zarar görmemeleri ve alerjik gibi olumsuz tepkiler verip vermeyeceklerini anlamak için öncelikle 2 adet ipek kirpik yapıştırılıp 24 saat beklenmesi daha doğru olacaktır. Eğer bu süre içinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmazsa o zaman işlemlere devam edilir. Ortalama olarak 1 veya 2 saat süren uygulama işlemlerinden sonra bayanlar günlük yaşamlarına geri dönebilirler.

ipek Kirpikler İle Tarzınızı Yansıtın

ipek kirpik uygulamaların da ilk 1 aylık dönem son derece önemlidir. Bu süre içinde bakım işlemleri de kesinlikle yapılmalı ve aksatılmamalıdır. Bu sayede daha uzun ömürlü kirpiklere sahip olunabilir. Bu işlemler de yapıştırma işlemlerin de kullanılan kimyasallar çok önemlidir. Hiçbir zaman dayanıksız veya sağlıksız malzemelerden üretilmiş olan ürünler kullanılmamalıdır. Aksi takdirde beklenmeyen sağlık sorunları yaşanabilir.

Bu işlemler de her zaman en güvenilir firmalardan biri olan firmamız Adana’da bulunan birçok bayan için değişmez bir adres haline gelmiştir. Bu işlemler hakkında uzmanlaşan kadromuz tüm bayanlar için istenen sonucu kısa zaman içinde alarak istedikleri kirpiklere sahip olmalarını sağlamaktadırlar. Eğer siz de kirpiklerinizin görünümünden memnun değilseniz ve daha sağlıklı kirpiklere sahip olmak istiyorsanız o zaman hemen bizimle iletişime geçin ve Adana ipek kirpik uygulaması hizmetlerimizden faydalanın.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu