Adana lazer epilasyonçalışmalar

Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

buz lazer epilasyon
buz lazer epilasyon

Buz lazer epilasyon uygulaması diğer lazer epilasyonlara göre en acısız, en hızlı ve en son teknolojinin kullanıldığı uygulamadır. Buz lazer uygulaması, kişiye sıcak taş konforu verir, oldukça kısa sürmektedir. Bu lazer epilasyon uygulamasında 810 nm dalga boyutunda bir diode lazer teknolojisi kullanılmaktadır. Alma Lasers firması tarafından uzun süren çalışmalar sonucu elde edilen bir teknolojiye sahiptir. Buz lazer, etkili ve kalıcı, ağrısız bir lazer epilasyon olmakla beraber FDA onaylı lazer sistemler  kullanılarak uygulanmaktadır.

Buz Lazer Nasıl Uygulanır?

Buz lazer epilasyonda kullanılan kademeli ısıtma metodu kıl köklerini etkili bir şekilde tahrip eder, bu işlemi uygularken de cildin zarar görmesini önler. Ciltte yanık oluşma riski en aza iner. Kademeli ısıtma yöntemi, daha yüksek enerji seviyesi kullanımına olanak sağlar.Bu sebeple açık renkli ve ince tüylerde de istenilen sonuca kolayca ulaşılabilir. Buz lazer uygulaması kişide adeta bir masaj yapılıyormuş hissi uyandırır. Kişilerin konforlu bir şekilde acı çekmeden epilasyon yaptırmalarına olanak tanır. Geleneksel lazer yöntemlerinde ortaya çıkabilen zebra çizgileri gibi istenmeyen etkiler buz lazerde görülmez. Uygulama sırasında kullanılan kontak soğutma sistemi ile cilt buz gibi soğur, ağrı hissedilmez.

Buz lazer chazının başlığında bulunan soğuk safir uç, uygulama esnasında cildin serinlemesine ve rahatlamasına imkan vermektedir. Safir ucun temas ettiği cilt buz gibi soğmakta ve -3 dereceye kadar düşebilmektedir. Bu kontakt soğutma sistemi kullanıcıların karşılaşabileceği yan etkileri minimuma indirmekte ve konforlu bir epilasyon deneyimi yaşanmasına olanak sağlamaktadır. Kullanılan bu ileri teknoloji ciltte yanık ve leke oluşma riskini en aza indirmektedir.

Buz lazer uygulamasında seansla yarı yarıya kısalmaktadır. Uygulamada kullanılan geniş boyutlu (2×1 cm) tarama alanına sahip başlık sayesinde saniyede 10 atış yapılarak yaplaşık 35 dakikada tüm vücuda lazer epilasyon uygulaması yapılabilmektedir.

Yüz Ucu / Facial Tip

Kaş arası, kulak içi, burun içi gibi ulaşılması zor olan yerlerde kullanılmak için buz lazer özel bir başlığa sahiptir. Buz lazerin bu özel başlığı zor alanlar için adeta bir kurtarıcı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dört Mevsim Epilasyon

Bu lazer epilasyon uygulamasında kullanılan diode dalga boyutu, orta derece melanin emilimi sağlamaktadır. Bu orta emilim seviyesi ve gelişmiş kontak soğutma sistemi, bronz ten dahil olmak üzere tüm kıl tipleri ve tüm cilt tiplerinde bütün bir yıl boyunca, her mevsimde güvenle başarılı bir uygulama yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu