Adana cilt bakımıçalışmalar

Kimyasal peeling

Kimyasal peeling nedir nasıl yapılır merak edilenler

kimyasal peeling nedir
kimyasal peeling nedir

Kimyasal peeling hakkında doğru ve yanlış bilinenler. Aknelerle yahut bıraktığı izler psikolojinizi mi bozuyor? Kırışıklıklar ve ince çizgileriniz yer göğe sığmayan enerjinizi mi kısıtlıyor? Ciltteki açık porlar, eldeki yaşlılık lekeleri, gebelik lekeleri ve güneş lekeleri cildinizi ve yaşamınızı rahatsız ediyorsa çare kimyasal peeling! Artık Ay tenli kadın şarkısını teninizle barışık dinleyeceksiniz. Nasıl mı? İşte size kimyasal peeling hakkında önyargılarınızı kıracak bilgiler…

Kimya-kimyasal kelimesine alerjiniz olabilir ancak sakın korkmayın çünkü kimyasal peeling meyvelerden ve besinlerden elde edilen organik asitlerdir. Bedenimizin muazzam bir kimyanın bütünü olduğunu da unutmayın. Ciltteki kollajen ve elastin liflerde bozulmayı bu doğal asitlerle aşmak, cildinizi pürüzsüz ve dinç hale getirmenin en kolay yolu.

Kimyasal peeling‘de deriye kimyasal solüsyon sürülerek cildiniz üzerindeki ölü tabaka yok ediliyor. Böylece cildiniz sağlıksız görüntüsünü kaybedip daha sağlıklı, pürüzsüz, parlak, lekelerin kaybolduğu ve daha nemli bir görünüme kavuşuyor. Peeling’in ardından akciğerlerinizle birlikte cildinizin de nefes aldığını hissedeceksiniz.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu