Adana ipek kirpik

Klasik ipek kirpik

Klasik İpek Kirpik

Klasik ipek kirpik uygulaması ile kadınlar, kirpiklerini daha belirgin ve dolgun bir hale getirirler. Klasik ipek kirpik işlemi, genelde seyrek, düz, ince ve açık renkte kirpiği olanların tercih ettiği bir kirpik bakımı uygulamasıdır. Az kirpiğe sahip olan kadınların kurtarıcısı olan klasik ipek kirpiği işlemiyle, dolgun ve hacimli kirpiklere sahip olmak mümkündür. Klasik ipek kirpik işlemi, kirpiklere teker teker yapıştırılarak uygulandığı ve özen, dikkat, sabır, uzmanlık gerektiren bir işlem olduğundan mutlaka bir profesyonel eşliğinde yapılmalıdır. Klasik ipek kirpik uygulaması, her mevsimde yaptırılan bir işlemdir. Klasik ipek kirpik işlemi hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler, bir güzellik uzmanından destek almalıdırlar.

Klasik İpek Kirpik Uygulaması

Klasik ipek kirpik işlemi, uzun, kıvrık ve belirgin kirpiklere sahip olmanızı sağlar. İpekten hazırlanmış olan bu kıl kirpikleri, gerçek kirpiklere sırasıyla, özenle bir medikal yapıştırıcının yardımıyla yapıştırılır. Klasik ipek kirpik uygulaması hakkında şunları söyleyebiliriz:

  • Klasik ipek kirpiği öncesi kirpikler temizlenir.
  • Yüz yapısına ve cilt tipine uygun bir klasik ipek kirpik seçilir.
  • Her bir kirpiğe 2 ya da 3 tane klasik ipek kirpiklerinden eklenir.
  • Çok seyrek kirpiği olanlara 4 ya da 5 tane ipek kirpik eklenebilir. Konunun uzmanına kirpiklerinizi bırakmanız, kendinizi güvenli ellere teslim etmenizdir. Güzellik uzmanınız, kirpik özelliğinize göre en uygun adımları belirleyecektir.
  • Klasik ipek kirpik işlemi yaklaşık 50 dakika 1 saat arasında sürecektir.
  • Ayda 1 defa kirpik bakımı yaptırılması gerekir.
  • Kirpik dibinden 1 milim kadar boşluk bırakılarak klasik ipek kirpikler eklenir böylece kirpiklerin hava alması sağlanır.
  • Daha volümlü bir görüntünün sağlanması için, kirpiğin durumuna göre, vizon kirpiklerden eklenebilir, sırasıyla kirpikler yerleştirilir. Kurumaya bekletilir.
  • Göz bantları çıkarılır. Böylece daha uzun ve kıvrık bir kirpik görünümü sağlanmış olur.

Klasik ipek kirpik uygulama sonrasında, 12 saat boyunca göze su değdirilmemelidir. İşlem sonrasında yağ bazlı makyaj temizleyicisi ya da yağlı göz ürünlerinden kullanmamanız gerekir. Güzellik uzmanınızdan cilt tipiniz ve göz, kirpik yapınıza göre size hangi ürünlerin daha iyi geleceğini mutlaka öğrenin. Klasik ipek kirpik hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenler adana güzellik salonumuzdan bizimle iletişime geçebilirler. 

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!