Adana kirpik lifting

Kirpik lifting kalıcılığı

Kirpik Lifting Kalıcılığı

Kirpik lifting kalıcılığı konusunda şunu söyleyebiliriz ki, profesyonel bir destekle yaptırıldığında, 3 aya kadar kalıcılığını koruyan bir kirpik bakımı uygulamasıdır. Kirpik liftingi, yaklaşık olarak 40 ya da 45 dakika boyunca süren ve patch adlı bir tekniğin uygulandığı bir kirpik bakımı işlemidir. Kirpik perması ile sıkça karıştırılan bir kavramdır. Kirpik perması uygulamasında yapılan işlem, kirpikleri olabildiğince kıvırmak ve kalkık göstermektir.

Yani kirpik perması, kirpiğin uç kısmını olabildiğince en üst seviyede kıvırmaktır. Kirpik liftingi uygulaması ise, hafif bir şekilde kirpik kıvırma işlemidir ve eski kirpiklerinizin durumuna göre kirpiğinizi biraz daha kalkık bir duruma getirme işlemidir. İşte kirpik perması ve kirpik liftingi arasındaki fark budur. Kirpik lifting kalıcılığı konusu, kişiden kişiye değişen bir konudur ancak genellikle 3 aya kadar kalkık kirpikleriniz olmaktadır. En doğru bilgiyi almak için, bir uzmandan destek almanız sizin için daha iyi olacaktır.

Kirpik Lifting Hakkında Merak Ettikleriniz

Kirpik lifting kalıcı bir makyaj işlemi de sayılır. 3 ay boyunca hafif kıvrık olan kirpiklerinizle daha etkili bakışlar elde edebilir ve daha çarpıcı bir makyaj yapabilirsiniz. Kirpik lifting işlemi hakkında merak edilen sorular ve cevapları aşağıda anlatılmıştır:

  • Kirpik lifting işlemini kimler yaptırmalıdır? Kirpiklerinin kıvrık ve kalkık bir şekilde olmasını isteyen her kadın bu işlemi yaptırmalıdır.
  • Kirpik lifting işlemini evde tek başıma yapabilir miyim? Hayır, içinde kimyasal olan maddeleri kirpiklerinize sürerek işlem yapmanız gerektiğinden, gözlerinize zarar vermeniz ve kör olmanız riski vardır. Bir güzellik uzmanına giderek, kirpik lifting işlemini yaptırmanız sizin için daha güvenli olacaktır.
  • Kirpik lifting işlemi ne kadar sürmektedir? 40 ya da 45 dakika boyunca süren bir işlemdir.
  • Kirpik lifting kalıcılığı ne kadardır? Kişiden kişiye değişen bir konudur ancak bir uzmandan yardım alırsanız 3 aya kadar kalıcılık söz konusudur. 
  • Kirpik liftingi işlemi nasıl yapılır? Öncelikle temizlenen kirpiklerin altına ve üstüne bir ped yapıştırılır. Silikon ped iyice yapıştırıldıktan sonra, kirpikler özel tarağıyla taranır ve solüsyon işlemi uygulanır. Jel solüsyon uygulanır ve kuruması beklenir. Keratin işlemi uygulanır ardından renk verici bir solüsyon daha sürülür. Kuruması beklenilir ve işlem tamamlanır.
  • Kirpik lifting işlemi öncesi nelere dikkat etmeliyim? Lens kullananlar lenslerini işlem öncesinde çıkarmalılar. Kirpiğinde ve yüzünde hiç makyaj olmadan bu uygulamayı yaptırmaya gitmen daha iyi olacaktır. Böylece, yüzün temiz olduğundan işlem daha hızlı bitecektir.
  • Kimler kirpik lifting işlemini yaptıramaz? Eğer kirpik dökülmesi, tahrişlenme, alerji, arpacık gibi durumları yaşıyorsan ve hamileysen kirpik lifting işlemini yaptırmamalısın.
  • Kirpik lifting işlemi sonrasında nelere dikkat etmeliyim? İşlem sonrasında 1 gün boyunca göz ve kirpiklere su değmemelidir. 

Kirpik lifting kalıcılığı konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz adana güzellik salonumuza gelerek güzellik uzmanlarımızın desteğinden yararlanabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!
Kapalı