Adana kirpik lifting

Güzellik salonu kirpik lifting yaptırma

Güzellik Salonu Kirpik Lifting Yaptırma

Güzel kirpiklere sahip olmayı hangi kadın istemez ki? Güzelliğinize güzellik katmak için kirpik lifting yaptırmak artık çok kolay. Kirpik lifting yaptırmak; içinde protein, keratin, argan yağı ve vitamin bulunduran, kirpiklere uygulandığında canlılık ve besleyicilik özelliği katarak kirpikleri besleyen, hidrolize keratin özelliğinde bir maske uygulama işlemidir. Bu maske kirpiklere uygulandığında, kirpikleriniz daha sağlıklı, daha kıvrık, uzun, güçlü ve daha canlı bir görünüme kavuşurlar. Güzellik salonu kirpik lifting yaptırma işlemi sayesinde kirpikleriniz iki kat daha fazla uzayarak, dolgun bir görünüme kavuşur.

Kirpik Lifting Hakkında Merak Ettikleriniz

Canlı, güzel bakışlara sahip olmak, güzel kirpiklerle olur. Kirpik lifting işlemini yaptırarak, kirpikleriniz için gereken vitamin ihtiyacını karşılarsınız. Kirpik lifting, kimyasal maddenin olmadığı ve kirpiklerinizin dökülmesine sebep olacak hiçbir maddeyi içinde bulundurmayan bir uygulamadır. Kirpik lifting yaptırmak hakkında merak edilen sorular ve cevapları aşağıda sıralanmıştır:

  • Kirpik lifting yaptırma işlemi ne kadar sürer? Kirpik lifting işlemi, 5 adımdan oluşan ve yaklaşık 45 dakika sürecek bir uygulamadır.
  • Kirpik lifting yaptırmanın göz ve kirpik bölgesine zararı olur mu? Kirpik lifting işlemi, içinde kimyasal hiçbir madde olmadığı için, göz ve kirpiklerinize zarar vermeyen bir uygulamadır.  
  • Her türde; seyrek, zayıf, kısa kirpik için kirpik lifting işlemi uygulanabilir mi? Evet, her tür kirpik için uygulanabilecek bir işlemdir. Özellikle seyrek, zayıf ve kısa kirpikleri olanların mutlaka yaptırmayı düşünmesi gereken bir işlemdir.
  • Kirpik lifting işleminin kalıcılık süresi nedir? ‘’Patch’’ silikon şeklindeki aparat sayesinde, 2 ya da 3 aya kadar kalıcı olarak kullanılabilecek bir uygulamadır.
  • İlk uygulama sonrası birdaha uygulamak için ne kadar süre beklemeliyiz? İlk kirpik lifting işlemini yaptırdıktan sonra 2 ya da 3 ay beklemek yerinde olacaktır. Kişiye göre değişiklik gösterebilir. Güzellik salonundaki uzman, size gerekli bilgiyi verecektir. Genelde 2 ya da 3 ayda 1 kez kirpik lifting işleminin yaptırılması yeterlidir.  
  • Kirpik lifting işlemi sonrası neye dikkat etmeliyiz? Uygulamayı yaptırdıktan sonraki ilk 24 saat içinde kirpiklerimizi ıslatmamalıyız. Keratin uygulandığı için kirpikleriniz işlem sonrasında yapışkan görünecektir. Bu normaldir, her işlem sonrasında olan normal bir görüntüdür. 
  • Güzellik salonu kirpik lifting yaptırma işlemini uygularken ağrı oluyor mu? Hayır, ağrı hissetmeyeceğiniz, güzellik uzmanının kolaylıkla yapacağı bir uygulamadır. 
Etiketler
Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!
Kapalı