Güzellik salonları

Güzellik salonları ipek kirpik çeşitleri

Güzellik Salonları İpek Kirpik Çeşitleri

Kadınlar olarak, her zaman takma kirpik takıp sonra kıvırma aletiyle uğraşmaya zaman bulamadığımız günler olabilir. Her gün 10 ya da 15 dakika takma kirpik ve bu işlemlerle uğraşmak bazen yorucu olmaktadır. Yaşanan bu durum, ipek kirpik uygulamasının gittikçe artmasının sebebidir. Güzel hacimli kirpiklere sahip olmak isteyen kadınlar, ipek kirpik uygulaması işlemiyle bu hayallerine kısa sürede kavuşabilirler. İpek kirpik uygulaması ile kadınlar, her aynaya baktıklarında karşılarında güzel ve doğal kirpiklere sahip bir kadını görmenin mutluluğunu yaşayacaklar. Güzellik salonları ipek kirpik çeşitleri, bu nedenlerden dolayı, son günlerde oldukça merak edilen ve araştırılan bir konu haline gelmiştir. 

İpek Kirpik Çeşitleri

İpek kirpik uygulaması, hayvan kılından ve sentetik maddeden yapılan ve bunu özel bir yapıştırma yöntemi ile kişinin kirpiklerine teker teker dikkatlice yerleştirme işlemidir.  İpek kirpik işlemiyle, hacimli, kıvrık, canlı, yoğun ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bu işlemi tercih eden kadınlar, böylece her gün takma kirpik ve kirpik kıvırma işlemleriyle uğraşmak zorunda kalmıyorlar. Bu kolaylığı sayesinde ipek kirpikler gittikçe kadınlar tarafından daha çok merak edilmeye başlandı. İpek kirpik çeşitleri aşağıda sıralanmıştır:

  • Taşlı ipek kirpikler: Bütün kirpiğe yapılan bir uygulama değildir. Dikkatini gözlere çekmek isteyen kadınlar için popüler bir işlemdir. Kirpiğin son kısmına 1 ya da 2 tane taşlı ipek kirpiği takılır ve göze ışıltılı bir görüntü verir.
  • Renkli ipek kirpikler: İpek kirpik uygulaması sonrası aralarına yerleştirilen renkli ipek kirpikleridir. Göz rengini değiştiren bir uygulamadır. Kısa, orta ve uzun boylarda olmak üzere üç çeşidi bulunmaktadır.
  • 6D ipek kirpikleri: Kirpiklere çok yoğunluk veren bir işlemdir. Abartılı ve çok yoğun bir kirpik görüntüsünü seven kadınlar için uygundur. 6 tane kıl ipek kirpiğinin yerleştirilmesi işlemidir.
  • Russianvolume ipek kirpikleri: Çok ince bir kirpiktir ve kalın olmayan bir kirpik görüntüsü oluşturmaktadır. 
  • 3D ipek kirpikleri: Tek bir kıla 3 kıl takılan bir uygulamadır. Kirpik görüntüsünde boşluklar olan kadınların kullanacağı ideal bir ipek kirpik yöntemidir.
  • Tekli ipek kirpikler: Tekli bir kirpik için bir tane kirpiğin takıldığı bir uygulamadır. Abartıdan hoşlanmıyor ve doğal görüntüyü seviyorsanız sizin için en ideal ipek kirpik uygulaması budur.

Güzellik salonları ipek kirpik çeşitleri yöntemlerinden hangisinin size uygun olduğunu güzellik uzmanınız size söyleyecektir. Nasıl bir kirpik görüntüsünden hoşlanıyorsanız ona en uygun ipek kirpik uygulamasını seçmelisiniz. Unutulmaması gereken bir nokta da lens kullanıyorsanız, ipek kirpik uygulaması yapmaya gideceğiniz zaman lensinizi mutlaka çıkarıp güzellik salonuna öyle gitmelisiniz. Ayrıca ipek kirpik işlemi sonrasında 48 saat boyunca suyun yüzünüze değmemesi gerekir. Bu noktalara dikkat etmeyi unutmamalısınız.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!
Kapalı