Güzellik salonları

Combinal lifting nedir

Combinal Lifting Nedir

Combinal lifting nedir sorusu, son zamanlarda kirpiklerinde kalıcı güzellik elde etmek isteyen kadınlar tarafından en çok araştırılan güzellik uygulamalarından biri haline geldi. Combinal lifting işlemini yaptırmak ile kirpikleriniz, kalıcı olarak yaklaşık 6 ya da 8 hafta boyunca hacimli olarak kalmaktadır. Profesyonel bir iş olduğundan, bir kişinin bu bakım işlemini tek başına yapması mümkün değildir.

Çünkü, gözlerin kapalı olması ile işlem uygulanmalı, kişi tek başına yaparsa gözleri açık olacaktır ve combinal lifting araçlarının ve takviyelerinin, kişinin gözüne temas etmesiyle, kişi gözlerine zarar verecektir. Daha etkileyici, uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isteyenler, combinal lifting kirpik bakımı uygulamasını mutlaka yaptırmalıdırlar. Combinal lifting nedir hakkında daha fazla bilgi almak isteyenler bir güzellik uzmanından destek alarak, bu işlemi yaptırmalıdırlar.

Combinal Lifting Uygulaması

Combinal lifting kirpik işlemi ile kirpiklerinize vitamin ve keratin takviyesi yaparak, kirpiklerinizi uzatıp, dolgunlaştırıp, kıvırıp, yeni kirpik oluşuma zemin hazırlamış olursunuz. Adana gibi sıcak bir şehirde yaşayanların, özellikle zevkle yaptıracağı bir işlemdir. Adana’da hava çok sıcak olduğundan sürdüğünüz maskara aşırı sıcaktan akmaktadır. Bu durumdan rahatsızlık duyanlar, combinal lifting işlemi ile kirpik bakımı yaptırabilir, uygulamanın aşamaları bittikten sonra da, doğal ve dolgun kirpiklere sahip olarak, maskara kullanımından kurtulabilirler. Combinal lifting işleminin uygulanışı:

  • Yüzde, kaş ve kirpiklerde hiç makyaj olmamalıdır. Kirpikler temizlenir.
  • Kirpikler, jel bir solüsyonla sabitlenir. Ardından vitamin takviyesi yapılır.
  • Kuruduktan sonra keratin takviyesi yapılır. Keratin takviyesi yeni kirpik oluşumuna zemin hazırlayacaktır.
  • Serum uygulamasıyla kirpikler güçlendirilir.
  • Kalıcı boya ile combinal lifting işlemi sonlandırılır.
  • Combinal lifting işlemiyle, kirpiklerin pigment, keratin ve vitamin ihtiyacını karşılar, bakım kürü etkisi yaratırsınız.

Combinal lifting işlemi, yaklaşık 45 ya da 50 dakika kadar bir sürede bitmektedir. İşlemden sonraki 24 saat içinde, yüzünüze su değdirmemelisiniz. Doğal, güzel bir kirpik görünümüyle elde edeceğiniz kalıcı güzellik sayesinde zamanınızdan kazanabilirsiniz. Yoğun bir kirpik görüntüsü ve çekici göz kapakları görünümü oluşturan combinal lifting kirpik bakımı konusunda, uzman olan kişiler tarafından bu işlemi yaptırmanız şiddetle tavsiye edilir. Combinal lifting nedir konusu hakkında öğrenmek istediğiniz tüm soruları adana güzellik salonumuzdan bizimle iletişime geçerek cevaplandırabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!
Kapalı