Güzellik salonları

Saçlarınıza bu yaz iyi gelecek 7 farklı saç rengi

Saçlarınıza Bu Yaz İyi Gelecek 7 Farklı Saç Rengi

Saçlarımız bizim en önemli tamamlayıcımız, saçımızın uzunluğu, bakımlı olması, saç rengimiz biz kadınlar için çok önemlidir. Evde sıkça vakit geçirdiğimiz bu zamanlarda özellikle saç rengini değiştirmek isteyenlere harika saç renkleri önerilerinde bulunacağız. Saç boyama işlemini kendiniz evde uygulayabileceğiniz gibi bir güzellik uzmanına da yaptırmanız mümkün. Hangi saç renkleri bu yılın renkleri, moda olan saç renklerinden hangisini uygulasam diye düşünmemeniz için tüm seçenekleri sizler için sıraladık.

Havalı kadınların favori rengi ‘’Gümüş saç rengi’’

Gri, beyaz, platin sarı renklerini sevenler için asi bir saç rengi olarak ‘’gümüş saç rengi’’ modelini önerebiliriz. Sıra dışı, havalı bir görünüm katan renklerden olan gri, platin sarısı ve beyaz saç renklerini daha önce kullandıysanız ve yeni bir renk denemek isterseniz favoriniz gümüş saç rengi olmalı. Gençlerin de tercih ettiği bu tonlar, yaşlanma ile birlikte saçları beyazlayan kadınların da tercihlerinden, trend saç renklerinden biri. Sürekli beyaz saç tellerinin çıkmasıyla beraber gümüşe boyatılan saç, kadınların kurtarıcısı haline gelecek. 

Zarif kadınların popüler rengi ‘’Kestane saç rengi’’

Tüm kadınlar güzeldir ve her kadın saçına bakım yapar. Dünyada çirkin bir kadın yoktur sadece bakım yapmayı ihmal eden kadınlar vardır. Açık kestane tonlarındaki saç renkleri özellikle beyaz, açık tenli kadınlara daha iyi gidecektir. Koyu tenliler için kestane renginin iki kat daha koyusu tercih edilebilir. Kestane rengi saçlarınıza çekicilik ve güzellik katacak bir renk. Kadınların güzelliği, ten renklerine uygun saç renklerini seçtiklerinde artacaktır ve saçlarına ayrı bir canlılık gelecektir. Beyaz tenliler açık kestane, koyu tenliler koyu kestane, buğday tenliler ise doğal kestane renklerini ve renk tonlarını seçerlerse saç güzelliklerini daha iyi gösterebileceklerdir.

Renkli gözlülere yakışacak renk ‘’Küllü sarı saç rengi’’

Sarı renkten biraz sıkıldıysanız ve farklı bir renk arayışındaysanız bu rengi deneyebilirsiniz. Her saç renginde olduğu gibi bu renginde farklı tonları bulunmaktadır. Beyaz, buğday ve esmer tenliler küllü sarı saç renginin farklı tonlarını seçmelidirler. Küllü sarı saç rengi mat bir renktir bu yüzden bu saç rengini tercih edecekler makyaj yaparken canlı renkleri tercih ederlerse güzel bir uyum yakalayabilirler. Ombreli küllü sarı saç, koyu ya da açık küllü sarı saç veya balyajlı küllü sarı saç renklerinden hangisini tercih edeceğinizi bilmiyorsanız adana güzellik salonumuzdan uzman desteği alabilirsiniz.

Saçınızda farklı bir rüzgâr estirmek için ‘’Kızıl saç rengi’’

Çarpıcı ve modası hiçbir zaman geçmeyen bir renktir. Böğürtlen kızılı, gölgeli kızıl saç, klasik kızıl saç, sıcak kızıl tonları, turuncumsu kızıl saç, bakır kızılı ve şarap kızılı gibi birçok farklı tonda kızıl saç rengi bulunmaktadır. Koyu renkli bir saçınız varsa köklerine koyu kırmızı tonlarında rengi karıştırırsanız yoğun siyah ve kırmızıdan harika bir renk kombinasyonu yaratabilirsiniz. Hafif kızıl ya da kızıl tonlamalar şeklinde de kızılı saçınıza yaptırmanız mümkün. Meryem Uzerli, Elçin Sangu ve Yeliz Kuvancı’nın kızıl saçlarla nasıl çarpıcı göründüklerini sanırım bilmeyen kalmamıştır.

Saçlarında ışıltı sevenlere ‘’Karamel saç rengi’’

Saçlarınıza ışıltı katarak etkileyici bir saç görünümü elde etmek isterseniz karamel saç rengini deneyebilirsiniz. Doğal bir görünüm kazandıran karamel rengi ayrıca saça parlaklık da katmakta saçı gür, enerjik bir görünüme sokmaktadır. Küllü karamel saç, kızıl karamel, koyu karamel kahve renklerinde saç, altın tonunda karamel saçlar gibi farklı tonları vardır. Saçımıza boyatacağımız renge karar verdikten sonra, seçtiğimiz rengin tonunu da iyi belirlemeliyiz. Kumral bir saç renginiz varsa altın tonunda karamel saçlar saç renginizi en iyi tonuna getirecektir. Kızıldan vazgeçmem diyenler karamel tonu denemek isterlerse kızıl karamel saç tonu tam size göredir. Beyaz tenlilere koyu karamel kahve renklerinde saçı önerebiliriz.

Saçlarını renkli sevenlere ‘’Şeftali saç rengi’’

Şeftali saç rengi tonları yaza rengârenk bir enerji ile girenler için en uygun renklerdendir. İstediğiniz şeftali saç rengi tonunu elde etmek biraz zaman alan bir iştir. İlk kez bu rengi deniyorsanız deneyimli birinden destek almanız daha iyi olacaktır. Saç rengi tonunu ayarlamak ve doğru saç rengini belirlemek için tecrübesi olanlar daha çok evde kendi başlarına saçlarını boyamayı tercih etmektedirler. Eğer bu konularda bilginiz yoksa güzellik salonlarından yardım almalısınız. Her ten rengine iyi gidecek bir tonu bulunan şeftali rengi, yaz ayının trendlerinden biridir.

Cesur bir saç denemek isteyenlere ‘’Yeşil saç rengi’’

Yaza gelirken canlı, cıvıl cıvıl ya da çılgın bir renk denemek isteyenlere önerimiz cesur yeşil saç rengi olacak. Ben ilgi odağı olmak ve uç sınırlarda bir renk denemek istiyorum diyorsanız bu saç rengini önerebiliriz. Marjinal bir renk olan yeşil saç rengi, buğday ve beyaz tenli gençlerin tercih etmesi gereken bir saç rengi. Neon yeşili, koyu ya da açık yeşil veya pastel yeşili gibi birçok tonu olan bir renktir. Daha önce denemediyseniz bir uzmana yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Yeşil rengini tutturmak oldukça zordur, bu riski alıp saç renginizi bozmadan doğru yeşil tonunu elde etmek ve saçınıza zarar vermemek için güzellik salonumuza gelerek saçlarınızı deneyimli çalışanlarımıza emanet edebilirsiniz. Saç boyamak ve saç renkleri ile ilgili herhangi bir konuda daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak ve uzmanlarımıza danışmak isterseniz adana güzellik salonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu