Adana kalıcı makyajçalışmalar

Kalıcı oje uygulaması

Kalıcı oje uygulaması merak edilenler

kalıcı oje uygulaması
kalıcı oje uygulaması

Kalıcı oje, UV teknolojisi kullanılarak kalıcılık seviyesi arttırılmış ojedir. Kullanım süresi normal ojelere kıyasla çok daha uzundur. Bu özelliğiyle sürekli oje değiştirmek istemeyen kişiler tarafından oldukça popüler bir uygulamadır. Kalıcı oje haftalar boyunca temiz görünümü korur. Hava ve su geçirme özelliği sayesinde sıradan kısa ömürlü ojelerde yaşanan tırnak sararma sorunu kalıcı oje uygulamasında görülmez.

Kalıcı oje yapımı

Kalıcı oje, belli başlı işlemlerin uygulanmasının ardından üç haftalık kullanıma hazır hale gelir.Öncelikli olarak tırnaklara kullanıcının istediği şekil verilir, tırnaklar yağdan arındırılır. İkinci adım olarak tırnak yüzeyindeki sorunların giderilmesi için baz uygulaması yapılır. Daha sonra elde edilen pürüzsüz tırnak yüzeyine istenilen renk uygulanır. Kalıcı ojenin yapısının normal ojeden farklı olması nedeniyle mutlaka uzman tarafından uygulanmalıdır.

Renk seçimi ve uygulaması yapıldıktan sonra kalıcı oje uygulamasının en önemli adımı olan top coat uygulamasına geçilir. Top coat uygulamasının görevi parlaklığı ve koruyuculuğu sağlamaktır. Bu uygulama yapılırken ojenin tırnak yüzeyini tamamen kaplamış olmasına dikkat edilmelidir. Tüm bu işlemlerin ardından ojeler üç haftalık bakımlı görünüm için hazırdır.

Daha Fazla Göster

Adana Güzellik

Adana Güzellik güzellik adına her şey bu sitede. Protez tırnak çeşitleri, bay ve bayan lazer epilasyon, cilt bakımı kalıcı makyaj ve daha fazlası için sitemizden bilgi alabilirsiniz. Güncel fiyat ve kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Don`t copy text!